Абітурієнтам з окупованих територій гарантують бюджетні місця у вишах України

Абітурієнти із тимчасово окупованих територій зможуть стати студентами-бюджетниками будь-яких українських закладів вищої освіти.

Про це у п'ятницю у Херсоні розповів перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі, повідомляє Укрінформ.

«Наша мета полягає в тому, щоб дитина або родина, яка приймає рішення щодо майбутнього дитини, приймала його з урахуванням того, що Україна спроможна зробити для цих дітей. Тому що той стан закладів освіти на окупованих територіях, і взагалі соціально-психологічний стан, який сьогодні існує там, не можуть не враховуватися батьками, тому що цей стан не дає впевненості у завтрашньому дні, майбутньому їхніх дітей. І я хочу зробити такий заклик: будь-яка дитина (з тимчасово окупованих територій - ред.), яка до 20 липня подасть заяву до освітніх центрів (в Україні - ред.), буде мати дуже гарантовані можливості бути зарахованою на бюджет (на бюджетну форму навчання - ред.) у вищих освітніх закладах України», - сказав Куркчі.

Він наголосив, що це - не популістське гасло, а чіткий посил для абітурієнтів, для майбутніх студентів.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm