Активісти завадили представленню нового прокурора Львівщини, назвавши його людиною Шокіна

Сьогодні активісти прийшли у прокуратуру Львівської області, де мало відбутися представлення нового прокурора Віталія Мякішева, і виступили проти тіньового призначення керівника обласної прокуратури.

Як повідомляє кореспондент «Вголосу», участь в акції взяли ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Розвиток Громади», ГО «УСУ АТО», ГО «Обласна спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих» та інші.

Вони принесли із собою яйця і томатний сік та виступили із вимогою, щоб сьогодні не представляли Віталія Мякішева, якого вони називають людиною Шокіна. Учасники акції збирають гроші на квиток йому назад на Житомирщину, звідки він приїхав.

Активісти вимагають прозорого конкурсу перед призначенням нового прокурора області, якого не було при призначенні Мякішева. Вони хочуть, щоб претендент виступив перед громадою, потім громада обговорить кандидатуру.

Громадські активісти тримають у руках плакати: «Громадські організації Львівщини проти парашутистів-сепаратистів», «Львів ніколи не приймав парашутистів».

У результаті працівники прокуратури розійшлися із залу, де мало відбутися представлення. Ймовірно, сьогодні представлення таки не відбудеться.

Віталій Мякішев до цього обіймав посаду прокурора Житомирської області.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram