Армію Казахстану приведено до вищого ступеня боєготовності

Збройні сили Казахстану сьогодні вранці було приведено до вищого ступеня боєготовності у зв'язку зі стартом навчань «Каратау-2017».

Про це інформує прес-служба міністерства оборони Казахстану.

Війська було приведено до боєготовності за навчальною тривогою і перекинуто до районів проведення військових маневрів. Як стверджують в оборонному відомстві країни, метою заходів є перевірка боєготовності військ і їхньої спроможності у встановлені терміни виконати завдання за призначенням.

«Сьогодні у збройних силах Республіки Казахстан розпочалися оперативно-стратегічні навчання «Каратау-2017». За наказом міністра оборони генерал-полковника Сакена Жасузакова з'єднання і частини всіх видів збройних сил і родів військ приведено до вищого ступеня боєготовності. В оперативно-стратегічних навчаннях «Каратау-2017» задіяно з'єднання і частини, що дислоковані в східному, південно-східному, південному і західному регіонах», — йдеться в повідомленні.

Всього в навчаннях «Каратау-2017» буде задіяно 10 тисяч військовослужбовців, а також понад 1,5 тисячі одиниць бронетехніки і авіації.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram