Артем Семеніхін просить Садового негайно розпустити фракцію «Самопоміч» у Конотопській міськраді (ВІДЕО)

Очільник Конотопа закликав Садового негайно розпустити фракцію «Самопоміч» у міській раді та відкликати депутатів, які проявляють відверто антиукраїнську позицію.

 

Мер міста Конотоп Артем Семеніхін оприлюднив відеозвернення до лідера партії «Самопоміч» Андрія Садового на своїй сторінці у Фейсбук. Зокрема, у ньому він наголошує, що депутати фракції «Самопоміч» відмовились проголосувати за позбавлення звання «Почесний громадянин міста Конотоп» Михайла Маміашвілі, який відомий на весь світ своїми українофобськими закликами.

«Якщо Ви позиціонуєте себе, як український політик, патріот, то повинні негайно розпустити фракцію «Самопомочі», яка фактично зрадила Україну і тих хлопців, котрі загинули на фронті. Зараз виходить так, що завдяки вашій фракції, а також «регіоналів» та «Солідарності» ми присвоїли почесні звання хлопцям, які загинули в російсько-українській війні, і, водночас, відмовились позбавити такого звання людини, яка закликає до знищення України, порушення її територіальної цілісності», - наголосив у зверненні мер Конотопа.

«Я сподіваюсь на Вашу реакцію, що вже наступного тижня Ви приведете на сесію Конотопської міської ради нових людей», - додав Артем Семеніхін.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm