Асистент вчителя та психолог: у штатні розписи львівських шкіл введуть додаткові посади

До штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова в інклюзивних класах введуть дві додаткові посади, зокрема: вихователя (асистента вчителя) та практичного психолога.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 8 вересня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«Дозволити управлінню освіти департаменту гуманітарної політики вводити додатково до штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова посади: вихователя (асистента вчителя) у кількості 0,5 штатної одиниці на кожен інклюзивний клас понад нормативи, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України. Практичного психолога у кількості 0,5 штатної одиниці на заклад, який має інклюзивні та спеціальні класи, понад нормативи, затверджені наказом Міністерства освіти і науки», – йдеться у рішенні виконкому.

За словами начальника управління освіти Львівської міської ради Зоряни Довганик, таке рішення необхідне, оскільки через низьку заробітну плату, приблизно 2600 грн, понад 60 % таких посад є вакантними. А внесення цих посад у штатний розпис передбачає доплату з міського бюджету. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram