Балух розповів чому вирішив голодувати

Балух розповів чому вирішив голодувати

15.05.2018 22:48
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
Засуджений в Криму український активіст Володимир Балух написав лист українцям, у якому розповів, чому вирішив розпочати голодування, а також про те, як йому доводиться терпіти фізичні та моральні знущання з боку співробітників кримського СІЗО.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

За його словами, він жодного разу за весь час перебування в полоні не вживав тюремної «баланди» і добровільно не зробить цього за жодних обставин.

«14 березня цього року, коли черговий наскрізь брехливий вирок у сфабрикованій проти мене справі набув «чинності», я прийняв рішення оголосити протестне голодування, як вияв свого особистого презирства до окупаційного режиму і їхніх жалких потуг будь що позбавити свободи всіх незгодних з їх ординсько-феесбешною «ідеологією» людиноненависті», - написав Балух.
Балух повідомляє, що над ним морально знущалися, вкрали особисті речі і били працівники СІЗО. На його прохання його перевели в окрему камеру.

«І провокації, і моральний тиск з метою дискредитувати мене і мій протест з тих пір тільки посилилися», - зазначає Балух.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm