Нардеп від “Блоку Петра Порошенка”, одіозний Олег Барна, пояснив, чому послав журналіста матом.

Відеозапис коментаря народного обранця публікує “Чесно”.

“Ми повернули “ПриватБанк”, якщо треба — націоналізуємо “Буковель” і канал “1+1”. За обкрадання цим олігархом (Коломойським, власником “1+1”. — Ред.) народу України. Тому пам’ятайте про своє майбутнє, на кого далі будете працювати (до журналістів. — Ред.). Якшо я послав Путіна, поставив на місце Яценюка, повірте, і нахрен пошлю Коломойського. І посилаю у вашій особі за те, що робить зло українцям… Тому рахуйте, що це була деяка сповідь вам, хоч трохи непедагогічна, але за брехню і за крадіжки”, — заявив Барна.

На запитання про те, чи справді нардеп “кнопкодавив”, Барна відповів, що таке було одного разу і дуже давно. Учора, за запевняннями представника БПП, він не кнопкодавив (хоча журналіст “1+1” зняв це на відео, — Ред.).

Також ЗМІ запитали Барну, що означає “50к+”, нагадавши, як нардеп “купився” на провокацію журналістів і готовий був вилетіти з Польщі, щоб продати свій голос у Раді за 50-80 тисяч доларів.

Барна сказав, що прокоментує це лише у прямому ефірі, бо “журналісти брешуть”.

Як уже писав “Вголос”, учора Барна жорстко послав матом журналіста каналу “1+1” Ігоря Колтунова, котрий запитав нардепа про “кнопкодавство”.