Беннон: Трамп знає, що «росіяни – не надто хороші хлопці»

В інтерв’ю програмі 60 Minutes Стів Беннон заявив, що розслідування справи втручання Росії в американські вибори – це «марна трата часу».

Про це інформує Голос Америки.

В інтерв'ю, яке транслювалося в програмі 60 Minutes на каналі CBS, колишній головний стратег Білого дому Стів Беннон заявив, що розслідування можливої змови між кандидатом Дональдом Трампом і Росією з метою вплинути на результат торішніх виборів – це «марна трата часу».

«У російському розслідуванні немає ніякого сенсу. Це марна трата часу. Це цілковитий фарс, змова з Росією – це фарс».

На запитання ведучого програми Чарлі Роуза про те, чи вважає Беннон, що Росія намагалася зашкодити репутації кандидатки від Демократичної партії Гілларі Клінтон і схилити виборців на бік Трампа, Беннон відповів, що він бачив доповіді розвідки про Росію.

«Ви кажете мені, що в тих доповідях розвідки немає доказів того, що Росія намагалася вплинути на результат виборів?» – запитав Роуз.

«Я не буду розголошувати секретну інформацію на цій програмі. Але, я думаю, це далеко не однозначно, що Росія якимось чином впливала на ці вибори», – відповів Беннон.

Коли Беннону було поставлено конкретне запитання, чи намагалася Росія вплинути на вибори, він послався на поточне розслідування ФБР: «Доведеться дочекатися завершення розслідування»

У відповідь на запитання, чому президенту так важко критикувати Росію, Беннон сказав, що Дональд Трамп постійно критикує росіян. «Він знає, що росіяни – не надто хороші хлопці», – додав екс-стратег Білого дому.

«Ми повинні зосередитися на тому, як покласти край холодній війні, – продовжив Беннон. – Наскільки я пам'ятаю, це було програмою президента Барака Обами – витратити один трильйон доларів на оновлення ядерного арсеналу. Ви хочете, щоб ми йшли цим шляхом? Ви хочете витрачати гроші на це? Або ви віддаєте перевагу витратам трильйон доларів в Клівленді, в Балтіморі, в бідних районах, де потрібні ці гроші, в серці нашої країни? На мій погляд, він (Трамп) намагається запитати, чи потрібен нам черговий ворог в світі, де панує хаос?»

Беннон також розкритикував тих чиновників апарату національної безпеки в адміністрації Джорджа Буша-молодшого і Барака Обами, які не приймають Трампа як президента.

«І знову інтерпретація абсолютно хибна», – сказав Беннон, додавши, що саме «генії» з адміністрації Буша сприяли виникненню торговельного дисбалансу з Китаєм і початку тривалої військової кампанії в Іраку.

За словами Беннона, єдине критичне зауваження на адресу Трампа, якого він дотепер підтримує, полягає в тому, що Трамп щиро вважав, що зміна «людей» може допомогти йому реалізувати його програму.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram