Березюк – голодує, Самопоміч – саботує

Фракція «Самопомочі» у Миколаївській міській раді під час сесійного засідання проголосувала «проти» прийому ТПВ зі Львова.

Про це «Вголосу» повідомив міський голова Миколаєва Андрій Щебель.

«Ще 12 травня під час засідання сесії міської ради було прийнято рішення про заборону прийому сміття зі Львова, - розповів Андрій Щебель. - Проте тим самим рішенням було утворено спеціальну депутатську комісію, яка мала напрацювати певні речі щодо того, що ми маємо робити зі сміттєзвалищем у місті Миколаєві. Сьогодні, перед початком сесії, я запросив членів комісії до себе, вони подали свої висновки. У цих висновках є пункт, у якому йдеться про можливість прийому львівського сміття на наш полігон. З огляду на це, на розгляд сесії ми винесли питання про внесення змін у попереднє рішення міської ради. Фактично йшла мова про завезення сміття з міста Львова на наш полігон. Втім, голосування провалилось».

За словами міського голови, так звані «ворожі» партії до Садового, включно зі «Свободою», проголосували «за» те, щоб приймати сміття, а представники фракції «Самопомочі» у повному складі проігнорували голосування: один депутат не прийшов на сесію, другий – утримався, а третій просто втік із зали.

«Загалом, ми готові були приймати 40-50 тонн львівського щодня, - додав  Андрій Щебель. - «За» проголосувало 13 депутатів, якщо б додати три голоси від «Самопомочі» - все було б добре. Мені це просто набридає. Чи я повинен переконувати «Самопоміч» у тому, що зі Львова потрібно вивозити сміття? Це нонсенс!».

 

«Вголос»

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Класика19 червня 2017 22:24 Відповісти IP:  163.172.223.--- Божевілля це голодування.
    Страждальці довбані. Взяв кілок і пішов забив де сміття має вивозитись. За собою людей повів. Одразу стане ясно хто за що. Якби було треба сміття вивезти так би й зробили лідери львіскьої думки. І не обовязково Березюк. Є інші політичні сили. Але ж всі ждуть кредиту від ЄС чи МВФ та утоплення конкуренти. Легше на телебачені голодування оголосити чи говорити "а держава вам що хіба голову ОДА президент з урядом призначає?"(нащо він здався якщо не вирішує подібних проблем) ніж реально домагатись вирішення питання.
    Фарисеї артисти.
  • Оля19 червня 2017 16:45 Відповісти IP:  46.211.156.--- Поотрібно перестати приймати ранулів з сіл до Львова, відповідно буде менше сміття. Рагулі засрали Львів до ручки.
  • Класика19 червня 2017 22:20 Відповісти IP:  163.172.223.--- Дурниця не в тему. Ти що з Москви таке придумала? Чи предки одразу в місто з пальми спустились?
  • Богдан19 червня 2017 17:05 Відповісти IP:  77.123.170.--- Дівко, ти сама з якого села будеш?

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram