19 06 2017 11:54

Березюк оголосив голодування: вимагає від влади вивезти зі Львова сміття Садового

Народний депутат від партії Андрія Садового «Самопоміч», голова парламентської фракції Олег Березюк оголосив голодування і покинув засідання погоджувальної ради ВР.

Про це повідомляє «112 Україна».

«Протестуючи проти знущання над містом, яке є символом свободи, підтримуючи львів’ян, які завжди терпеливі і толерантні до влади, бо вірять у державу і хочуть її бачити, а ця держава в особі центральної влади над ними цинічно знущається. Вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні у державі я, як людина, лікар і народний депутат України, прийняв екстраординарне для себе рішення. Ніколи не думав, що це рішення я буду приймати у ХХІ столітті тут. Я оголошую голодування, підтримуючи львів’ян і протестуючи проти свавілля центральної влади в Україні. В ХХІ столітті, на жаль», – заявив Березюк.

Як писав «Вголос», сьогодні міський голова Андрій Садовий знову просив державну владу допомогти поприбирати сміття у Львові.

Станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 403 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 33% від загальної кількості.

 

«Вголос»