«Безлад»: повернення Саакашвілі в Україну коментують міжнародні оглядачі

Західні журналісти та оглядачі почали активно коментувати ситуацію щодо повернення колишнього голови Одеської ОДА та екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі до України.
Фото: Уніан Фото: Уніан

Про це повідомляє Голос Америки.

«Який бардак створив Порошенко. Втрата паспорту виявилась позитивом для політичної кар'єри Саакашвілі», - твітує журналіст Coda Story Наталія Антелава.


 «Ленін у 1917-му, Саакашвілі у 2017-му - революціонери обирають потяги», - твітує журналіст-міжнародник Леонід Рагозін.

 

 

 
«Не можу зрозуміти, як Порошенко міг припуститися помилки з позбавленням Саакашвілі громадянства і створити цю ситуацію... Б'юся об заклад Порошенко тепер жалкує, що позбавив Саакашвілі громадянства. Потенційно саме цим вчинком він відновив політичну кар'єру Міші», - дивується Метью Купфер, редактор «Громадського» у серії твітів.
 

 

«Саакашвілі вважає поточну ситуацію своїм драматичним поверненням до української політики, але він просто перетворює себе на м'ячик для настільного тенісу для українських політичних сил», - твітує Александр Кларксон, викладач Королівського коледжу у Лондоні.

 

Цей же оглядач відзначив, що Саакашвілі немає потенціалу очолити українських реформаторів.

«Рейтинг Саакашвілі меншний за 5%, він не має мережі в українських регіонах, а допомагають йому люди, які хочуть його використати в своїх інтересах.Саакашвілі становить таку ж загрозу для Порошенка, як і будь-який іншний безробітний шоумен. Реформаторам краще шукати іншого лідера», - додає Кларксон.

На думку журналіста канадського видання Globe and Mail Марка Маккіннона ситуація довкола повернення до України екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі має викликати посмішку у Кремлі. Про це журналіст заявив у Twitter.

«Революціонери 2004-го року (Саакашвілі та Тимошенко) кидають виклик революціонерам року 2014-го (Порошенку та компанії), а Кремль у цей час регоче», - твітує Маккіннон.

 

 

 
Нагадаємо, як писав Вголос екс-президент Грузії, колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі перетнув кордон України. Натовп виніс Саакашвілі через кордон. Політик не має документів при собі. Тепер колона прямує до Львова.
 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • георг11 вересня 2017 10:59 Відповісти IP:  37.54.254.--- педро в січні 2014 мав підтримку у 2 %, ну а далі всі памятають
  • Валерій10 вересня 2017 21:45 Відповісти IP:  91.195.173.--- "Біле сонце України"...
    " Ну і треба був тобі , Петруха, той безвіз...?!"

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm