«Безлад»: повернення Саакашвілі в Україну коментують міжнародні оглядачі

Західні журналісти та оглядачі почали активно коментувати ситуацію щодо повернення колишнього голови Одеської ОДА та екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі до України.
Фото: Уніан Фото: Уніан

Про це повідомляє Голос Америки.

«Який бардак створив Порошенко. Втрата паспорту виявилась позитивом для політичної кар'єри Саакашвілі», - твітує журналіст Coda Story Наталія Антелава.


 «Ленін у 1917-му, Саакашвілі у 2017-му - революціонери обирають потяги», - твітує журналіст-міжнародник Леонід Рагозін.

 

 

 
«Не можу зрозуміти, як Порошенко міг припуститися помилки з позбавленням Саакашвілі громадянства і створити цю ситуацію... Б'юся об заклад Порошенко тепер жалкує, що позбавив Саакашвілі громадянства. Потенційно саме цим вчинком він відновив політичну кар'єру Міші», - дивується Метью Купфер, редактор «Громадського» у серії твітів.
 

 

«Саакашвілі вважає поточну ситуацію своїм драматичним поверненням до української політики, але він просто перетворює себе на м'ячик для настільного тенісу для українських політичних сил», - твітує Александр Кларксон, викладач Королівського коледжу у Лондоні.

 

Цей же оглядач відзначив, що Саакашвілі немає потенціалу очолити українських реформаторів.

«Рейтинг Саакашвілі меншний за 5%, він не має мережі в українських регіонах, а допомагають йому люди, які хочуть його використати в своїх інтересах.Саакашвілі становить таку ж загрозу для Порошенка, як і будь-який іншний безробітний шоумен. Реформаторам краще шукати іншого лідера», - додає Кларксон.

На думку журналіста канадського видання Globe and Mail Марка Маккіннона ситуація довкола повернення до України екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі має викликати посмішку у Кремлі. Про це журналіст заявив у Twitter.

«Революціонери 2004-го року (Саакашвілі та Тимошенко) кидають виклик революціонерам року 2014-го (Порошенку та компанії), а Кремль у цей час регоче», - твітує Маккіннон.

 

 

 
Нагадаємо, як писав Вголос екс-президент Грузії, колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі перетнув кордон України. Натовп виніс Саакашвілі через кордон. Політик не має документів при собі. Тепер колона прямує до Львова.
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram