Двадцять шість років українці чекали цього кроку від Заходу. Довго чекали. Звинувачувати західні країни у свідомому гальмуванні надання безвізу і вступу України в Європейський Союз нема значних підстав. Українське найвище керівництво само довгі роки свідомо гальмувало цей процес, що в кінцевому рахунку і привело до вибуху Революції Гідності і величезних жертв на Майдані. Путінська Росія, боячись активізації російського суспільства, напала на Україну і розв”язала імперіалістичну війну. І все ж …Україна крок за кроком наближається до вступу в останні європейські структури-Євросоюз та НАТО. Кращої альтернативи в України та її народу-нема!

Московська пропагандивна машина, на протязі всіх років нашої незалежності, робила

все, щоб загальмувати цю обєктивну ходу нашої історії. Український народ заплатив за довгий шлях виходу з російських обіймів, занадто дорогу ціну і нині ще платить найдорожчим- життями наших Героїв, які заступили в Донбасі кривавий шлях путінським ордам, що виконують завдання московських сталінсько-чекістських яструбів- за всяку ціну повернути Україну у лоно імперіалістичної Росії. На озброєння взятий лозунг середньовічних єзуїтів:” Всі заходи хороші, якщо ведуть до мети.” На практиці він вилився у гібридну війну проти незалежної і демократичної України. Та не вдається! Українці відчули волю і повертатися в лоно некерованої імперії- більше не хочуть.

Успіхи України- могила для Росії. І надання безвізу викликало шалену лють в російських шовіністів і особливо, в оточенні російського президента. Кремлівські яструби розуміють, що чесні росіяни уже призадумуються над тим , куди попрямувала ще недавнішна “молодша сестра”і бунти та протести наростатимуть , лякаючи російських правителів. Нині Кремль став подібним на 1941р.:барикади, колючий дріт, товпи озвірілих гейби поліцейських. Так Путін відгороджується від власного народу. Україна цей шлях уже пройшла, хоч і дорогою ціною, і не без втручання Москви. Ось уже кілька днів ми чуємо з екранів ТУ та російських шовіністичних мас медій, злобу і погрози Україні з боку путінського чекістського оточення, викопних реліктів з середовища КПРФ, прибічників відомого “юриста” і навіть з боку дуже “віруючих” суб”єктів Гундяєва.. Йде лавина прогнозів “чорної” долі України у складі демократичної Європи. Щастя України та її “братнього “народу тільки вкупі з Росією.

Москва лякає Захід ядерною зброєю, апокаліпсисом, якщо Україна вступить в НАТО і військові з”єднання цієї військової формації наблизяться до кордонів Росії. На жаль, в самій Україні ще гніздиться “п”ята колона”, і ще низька національна і громадянська свідомість багатьох українців і це використовують так звані “опозиціонери” та різний зденаціоналізований суспільний мотлох, в якого ще не вивітрився дух Сталіна та його кривавих послідовників. З ними всіма траба боротися , як Геракл з Лернейською гідрою. Українській владі це під силу, було б бажання. Висока національна свідомість і політична активність українців-патріотів є заборолом проти цих пігмеїв, що вірою і правдою служать імперіалістичній Росії. Це раби духа, політичні перекинчики, здеморалізовані васали Москви, які за гроші торгують Батьківщиною і які ще є носіями радянського інтернаціоналізмуі є холопами чи тітушками Путіна. Слід підкреслити і те, що національно- патріотичним силам України не слід їх ігнорувати, а навпаки, треба вести непримиренну боротьбу, як ідеологічну, юридичну та військово- поліційну. На жаль, нинішня українська влада щодо цих, так званих опозиціонерів, олігархів та їх оточення, ще дуже беззуба, бо ж сама вийшла з їхнього нутра.

Безвіз продемонстрував зростання національної свідомості, особливо серед молоді, що є майбутнім нашої держави. Мільйони українців з неприхованою радістю сприйняли цю подію. Особливу лють Москви викликала цитата М. Лермонтова, яку озвучив наш Президент Петро Порошенко. Цитуємо:”Прощай немитая Россия. Страна господ, страна робов…” Пригадую, як в глухі часи брежнєвської реакції, за ці слова було виключено львівських студентів- політехніків, які, як графіті, залишили їх на стіні гуртожитку, перебуваючи на практиці в Росії.

Безвіз- це велика перемога України. Крок за кроком вона віддаляється від “ старшої сестри”, яка триста сорок три роки, а може й більше, демонструвала свою любов до України

гекатомбами жертв українців. Україні слід ще чекати чимало великих і малих провокацій з боку Кремля та його очільника, але зворотнього шляху у неї не буде. Молода Україна з перспективою дивиться в майбутнє, дивиться в Європу та в демократичний світ. Тінь імперії відходить в небуття. Такий закон природи і такий шлях світової людської спільноти. В ярмі вже ніхто не хоче жити.

Шлях України в Євросоюз і НАТО і іншого шляху у неї нема. Інший шлях- це рабство, смерть і небуття. А ми це вже проходили і як казковий Фенікс, знову відроджувалися. Урал та сибірські простори уже нікого не приваблюють. Росія перетворилася в світовий символ агресії і злоби і її шлях, в нинішньому стані- це шлях в нікуди, який приведе її до чергового розпаду. Божих і прогресивних об”єктивних законів та процесів ще ніхто не зміг зупинити. А ми, без віз, їдемо в Європу.