«Бидлятина ДНРівська втратила страх»: в мережі обурились свавіллям бойовиків в окупованому Донецьку

19.05.2017 14:58
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
В окупованому Донецьку на «націоналізованій» «Донбас Арені» Ахметова бойовики «ДНР» влаштували собі розваги, організувавши риболовлю на декоративному ставку біля стадіону «Шахтаря».

Про це в соцмережах повідомили обурені мешканці окупованого Донецька.

«Ось наочний приклад - сьогодні на Вікторії, так би мовити, прогулятися з дитиною вирішили, а тут ось... Всі говорять про сітку на ставках, а тут центр міста - і раколовки, і сітка стоїть на бідну рибу, яка і так не зрозуміло, як там живе», - написала одна з мешканок Донецька.

У соцмережі жителі міста обурено відреагували на це повідомлення. «Крім вояків більше немає кому! Поруч кафе, людей ввечері ходило багато і нікому немає діла, а риби плаває чимало», «В центрі міста з декоративних водойм сітками рибу ловити... Ви серйозно?», «Ганьба», «Бидлятина ДНРівська страх втратила. Господарі життя йопта», - пишуть у коментарях користувачі соцмережі.

Нагадаємо, як писав «Вголос», у терористичній «ДНР» намагаються заманити українців на окуповану бойовиками територію Донбасу, випускаючи пропагандистські ролики від імені місцевих жителів.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm