Думки українців щодо нового Майдану розділились - опитування

Ідею нового Майдану в Україні не підтримують 44 відсотки українців.

Про такі дані опитування заявив на прес-конференції виконавчий директор Центру «Социс» Олександр Стегній, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Щодо ідеї нового Майдану: 44,1 % опитаних її взагалі не підтримують, бо Майдан - це потрясіння. Лише 16,2 % підтримали б таку ініціативу і висловили готовність особисто брати в ній участь», - сказав Стегній.

Водночас 30,8 % опитаних висловилися на підтримку подібних акцій протесту, але без особистої участі в них. 8,9 % не визначилися, підтримали б вони чи ні таку ініціативу.

У свою чергу, 59,5 % опитаних для доведення своєї позиції найбільш допустимим методом назвали участь у виборах. 21,1 % заявили, що готові вдаватися, у такому випадку, до акцій протесту, 9,5 % респондентів брали б участь у акціях громадянської непокори. 3,8 % опитаних заявили про готовність відстоювати свою позицію зі зброєю в руках, 3,8 % обрали б вступ до опозиційної партії.

Крім того, 24,6 % респондентів заявили про те, що не визначилися або що жодна з позицій не відповідає їхнім уявленням про найкращі форми активності для відстоювання своєї позиції.

-

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram