Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Київської обласної адміністрації у Facebook.

«12 дітям учора стало зле, вони мали розлад шлунково-кишкового тракту. У результаті одна дитина в комі, 11 дітей потрапили до медичного ізолятора табору. На сьогодні ізольованих залишається 7», – йдеться в повідомленні.

8 річну дівчинку з розладом травлення 2 липня екстрено доправили до Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні.

«Організм дівчинки був вкрай зневоднений і вона впала в кому та госпіталізована в реанімацію. Стан кваліфікується як тяжкий», – повідомили у Департаменті.

Зазначається, що наразі дитину готують до транспортування в «Охматдит». 

«За попередньою інформацією, юна пацієнтка є ученицею спортивної Школи Дерюгіних. У зміні Школи Дерюгіних – 28 дітей, які прибули до ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич» 29.06.2018 року, де мали готуватися до змагань», – йдеться в повідомленні.

агалом в оздоровчому таборі перебуває понад 200 осіб.

2 липня Держпродспоживслужба взяла проби їжі, якою харчують дітей в таборі, також проводить посіви у дітей, які постраждали. 

«З урахуванням даного факту, сьогодні, з 8:30 Комісія по епідрозслідуванню, за участі прокурора району та наряду поліції, очікувала допуску до медізолятору, де знаходилися постраждалі діти.

Лише станом на 11:55 3 липня директор ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич», у присутності двох адвокатів, дозволила розпочати роботу Комісії з епідрозслідування», – повідомили у департаменті. 

«Вголос»