Білий дім звинуватив українське посольство у втручанні у вибори в США

Українське Посольство у Вашингтоні звинуватили у втручанні у президентські вибори.

Ймовірний новий очільник ФБР обіцяв розібратись у цьому, передає Радіо Свобода.

Зазначають, що під час сенатських слухань щодо затвердження нового голови ФБР, кандидат на цю посаду Крістофер Рей заявив, що «для України було б неправильно втручатись у наші вибори». Проте він наголосив, що слід розібратись у питанні «втручання України у вибори США».

«Я із задоволенням займусь цим», – наголосив Рей.

Додамо, що посольство України у США вже заявило, що ці звинувачення неправдиві.

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • На Заході13 липня 2017 18:26 Відповісти IP:  193.70.56.--- Не Білий Дім, не США офіційно, а лише трампівський кандидат на пост голови ФБР у відповіді на запитання хоче увагу від російського втручання зі зламамом серверів переключити на іншу тему. Заголовок ні к чотру.
  • Північний полюс13 липня 2017 16:25 Відповісти IP:  193.90.12.--- Трамп не заспокоюється зробити винуватою Україну замісь Росії. Російські хакери взламовила сервери, росіяни били амеркианських дипломатів, вдирались до них у будинки, але втручалась Україна, яка бажала перемоги Клінтон, котра не обіцяла знімати санкції з РФ, як Трамп.
    Комі вернись і виведи на чисту воду Путіна і Трампа.
    Україні повертати ядерну зброю і тоді не варто хвилюватись за США - посадять і Трампа і весь його штаб за зраду заради вкладів Шеврону у Росію.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram