Благодійник передав для поранених українських військових «штучну шкіру» на 1,6 млн дол

Професор Гарвардської медичної школи із Бостона (США), ініціатор і керівник українсько-американського соціального проекту «Проти опіків» Геннадій Фузайлов передав Україні благодійну допомогу на суму 1,6 млн. доларів у вигляді штучної шкіри виробництва компанії Integra.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України

Це біологічне синтетичне покриття використовується для пересадки шкіри, у першу чергу, внаслідок опіків. Також її можна застосовувати під час проведення реконструктивної хірургії пошкоджень тіла.

З цієї нагоди у Львівському прес-клубі відбулася прес-конференція, під час якої Геннадій Фузайлов відповідав на запитання із Бостона через онлайн-зв’язок. У заході також взяли участь координатори проекту «Проти опіків» Мирослава Децик, журналіст-волонтер Ксенія Клим та начальник хірургічного відділення Військово-медичного клінічного центру Західного регіону підполковник медичної служби Віктор Ловга.

За словами Геннадія Фузайлова, штучна шкіра надаватиметься адресно конкретним пацієнтам, як її потребують. При цьому пріоритетним є надання допомоги військовослужбовцям, які отримали важкі поранення під час виконання завдань у районі проведення антитерористичної операції.

Він наголосив, що готовий надавати українським медикам консультації і проводити майстер-класи. Крім того, професор планує проводити персональні консультації з кожним майбутнім пацієнтом, аби спільно з іншими бостонськими медиками впевнитись, що цій людині препарат дійсно допоможе.

Підполковник медичної служби Віктор Ловга зазначив, що українські військові медики готові активно співпрацювати з американськими колегами щодо застосування американської «штучної шкіри» у своїй практиці.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm