Бобова – за ґрати націоналісти під ГПУ вимагали покарання для ймовірного вбивці Василя Сергієнка

«Бобова – за ґрати!»: націоналісти під ГПУ вимагали покарання для ймовірного вбивці Василя Сергієнка

01.02.2018 14:46
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду
1 лютого 2018 року біля стін Генеральної прокуратури України відбулась акція з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності нардепа, колишнього «регіонала» Геннадія Бобова за підозрою у замовленні вбивства журналіста, героя Небесної Сотні Василя Сергієнка.

Активісти «Свободи», «Національного корпусу» та громадських організацій за підтримки народних депутатів-націоналістів  Андрія Іллєнка, Олександра Марченка та Олега Петренка оголосили перед ГПУ вимогу – підготувати подання на зняття депутатської недоторканності. Присутні скандували: «Бобова – за ґрати!». Про це передає прес-служба Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

Організатори акції змогли поспілкуватися з очільником Генпрокуратури та висловили вимогу підготувати подання на зняття недоторканності з Геннадія Бобова.

«Ми наполягли на активізації дій ГПУ в розслідуванні справи. Але і надалі будемо уважно стежити за просуванням розслідування з метою покарання справжніх винуватців цього злочину, і не лише виконавців, а і замовників», – розповів народний депутат України Андрій Іллєнко.

«Вголос» 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram