Про це повідомили у спільноті «Варта-1». 

Вірні МП вимагали зустрічі з мером Львова Андрієм Садовим, проте до них вийшов заступник директора департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Євген Бойко.

Настоятель церкви МП на Сихові отець Володимир заявив, що їхню церкву спалили. А усі дозволи на її спорудження вірні МП мають. 

На відповідь чиновника Садового про те, що він знає, яким чином Московський патріархат захопив землю на проспекті Червоної Калини, вірні почали обурюватись, а піп взагалі заявив, що це «бандити принесли бомбу і спалили».

«Спалили церкву, перед тим принесли бомбу. Може, знаєте, хто бомбу приніс», – заявив Володимир, настоятель церкви МП у Львові на пр. Червоної Калини.

Прикметно те, що усіх, хто проти МП, вірні Кіріла називають «бандитами». 

Як уже писав «Вголос», 3 лютого вночі у Львові загорілась дерев'яна церква Української православної церкви Московського патріархату, яка розташована між багатоповерхівками на Сихові.

У департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА повідомили, що повідомлення про пожежу в церкві надійшло о 02:18 год.

«Вогнем знищено обшивку даху, дерев'яне перекриття на площі 100 м2 та церковний інвентар, підлогу та облицювання стін на площі 30 м2, пошкоджено церковний інвентар на площі 40 м2. Врятовано: будівлю церкви», – йдеться у повідомленні.

Натомість, за словами Архієпископа Львівського і Галицького Філарета (УПЦ МП), «радикально налаштовані люди» вирішили висловити свою політичну позицію, підпаливши храм Московського патріархату, що на проспекті Червоної Калини, 89.

Нагадаємо, 28 січня у Львові прихильники Московського патріархату викинули дитячі іграшки, які під стіни незаконно збудованого храму на проспекті Червоної Калини, 89 принесли активісти. Там патріоти хотіли вшанувати пам'ять про дитину, яку московський піп відмовився ховати.

Як наслідок, сталися сутички із представниками Московського патріархату, які заявили, що війни в Україні немає, а українська армія вбиває мешканців Донбасу. Після цього сепаратисти відразу сховалися в храм. Церкву оточила поліція. Також активісти заявили, що жодних погромів вчиняти не планують, а діятимуть лише законними методами.

Раніше «Вголос» детально розповідав про те, що згаданий храм на проспекті Червоної Калини, 89, представники Московського патріархату звели самовільно, захопивши земельну ділянку. Окрім того, що ділянкою адепти МП заволоділи незаконно, то вони ще і нападають на вірян Української православної церкви Київського патріархату, храм якої є поряд з московським.

 

«Вголос»