Бойовиків «ЛНР» змусили оплачувати гулянки російських офіцерів, – розвідка

Бойовиків самопроголошеної терористичної «ЛНР» змусили оплачувати «організацію відпочинку» членів комісії, офіцерів Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ, які приїхали на окуповану територію з перевіркою.

Про це інформує ГУ розвідки Міноборони України.

«Встановлено, що під час перевірки з'єднань та частин 1, 2 АК комісією Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ офіцери 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) здавали власні кошти на «організацію відпочинку» членів комісії», – зазначено в повідомленні.

Разом з тим, російським військовим окупаційне командування продовжує блокувати роздачу «посвідчення учасника бойових дій», щоб приховати їхню присутність на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

«Так, особам, що залучалися до ведення бойових дій проти сил АТО у 2014 році, не видають «посвідчення учасника бойових дій» для приховування факту їх участі у збройному конфлікті на тимчасово окупованих територіях Сходу України», – повідомляє українська розвідка.

Загалом серед військовослужбовців з'єднань і частин 1 та 2 АК поширюється невдоволення діями командування російських окупаційних військ, що насамперед зумовлено черговими спробами приховування участі у бойових діях громадян РФ (відсутністю відповідних пільг) та поборами грошового забезпечення.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram