​Бойовики «ЛНР» оприлюднили зізнання «затриманого українського диверсанта» про замах на Захарченка (ВІДЕО)

Окрім цього «український військовий» натякнув, що СБУ причетна до знищення «Гіві».

Про це начебто «затриманий український диверсант» розповів на допиті у «МДБ ЛНР», повідомляє сепаратистський сайт бойовиків «ЛНР», повідомляє ТСН.ua.  

«Мені пропонували завдання по «ДНР». Бесіда проходила в будівлі СБУ управління Самбуцького. Нам ставили завдання стосовно «Спеціаліста» (начальник управління «Народної міліції ЛНР» Олег Анащенко – прим.ред.), співробітник СБУ, лисуватий такий, я його не знаю, питав, чи можемо ми виконати завдання по «ДНР» - це підрив машини глави «ДНР» на маршруті транспортування на пункт пропуску «Успенка», - сказав він.

Нагадаємо, 4 лютого в окупованому Луганську стався потужний вибух. Як з'ясувалося, було підірвано авто, в якому за словами терористів перебував «начальник народної міліції ЛНР» Олег Анищенко. Бойовики повідомили про його загибель на місці і звинуватили в цьому «українських карателів».

Однак,  спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ не побачили тіл чи слідів крові в автівці начальника «народної міліції ЛНР» Олега Анащенка після вибуху.

Зазначимо, 10 березня у «ЛНР» повідомили, що затримали в Луганську «українських диверсантів». За даними бойовиків, «затримані» нібито є українськими військовими та можуть бути причетні до вбивства Анащенка, командира батальйону "Сомалі" Михайла Толстих "Гіві" та інших.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm