Бойовики на Донбасі не хочуть виконувати накази Росії

Проросійські бойовики на Донбасі дедалі більше не довіряють присутнім там офіцерам збройних сил Росії. Так, бойовики відмовляються виконували накази своїх російських командирів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

«Зокрема, військовослужбовці одного з підрозділів 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК роззброїли та побили свого командира – офіцера ЗС РФ, який, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, погрожував особовому складу застосувати зброю у зв’язку з відмовою виконувати його накази», – мовиться у повідомленні розвідки.

Там додали, що за результатами службового розслідування цього інциденту російський офіцер був виправданий. Натомість троє бойовиків, які найактивніше брати участь у побитті офіцера, були заарештовані.

Окрім того, українська розвідка повідомляє про те, що російське командування продовжує приховувати перебування кадрових військових Росії на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

«Командуванням 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ окремим розпорядженням рекомендовано максимально обмежити перебування кадрових військовослужбовців ЗС РФ у десятикілометровій зоні від лінії зіткнення», – повідомили у розвідці.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram