Бойовики розстріляли дезертира, - розвідка

У з'єднаннях бойовиків на Донбасі через зловживання командирами службовим становищем, зростанням конфліктів у відносинах між ними і підлеглими, а також систематичні грошові побори на «потреби підрозділів» та затримки виплат грошей, почастішали випадки дезертирства.

Про це повідомили у прес-службі ГУ розвідки Міноборони України.

«Військовослужбовець 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК дезертирував зі зброєю. Під час спроби затримання воєнною поліцією застосував зброю та був убитий», - йдеться у повідомленні.

До того ж протягом останнього тижня з передових позицій втекли п'ятеро військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК.

За даними розвідників, двох із них затримали місцеві мешканці, коли найманці намагалися викрасти майно з автомобілів на стоянці.

«Група військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) 1 АК зі зброєю залишили передову позицію і пограбували продуктовий магазин, вжили вкрадені алкогольні напої та продукти харчування», - додали українські військові, зауваживши, що одного з них згодом знайшли неподалік місця злочину у непритомному стані з ознаками алкогольної інтоксикації. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram