БПП нацьковує СБУ та Нацполіцію на Хаджинова, який «розстріляв» Барну яйцями

Фракція Блоку Петра Порошенка вимагає розслідувати учорашній інцидент під Парламентом за участі нардепа Олега Барни.

Про це глава фракції Артур Герасимов заявив з трибуни ВРУ.

«Вчора під стінами Верховної Ради сталася безпрецедентна подія: група агресивно налаштованих чоловіків здійснила напад на нашого колегу Олега Барну і багатьох інших депутатів. Їх не пускали до зали парламенту, куди вони йшли голосувати за зняття недоторканності», –виголосив Герасимов.  

Політик переконує, що «організатори чудово знали, що у порядок денний внесено питання про зняття недоторканності, затримання й арешт одіозного політика».

«Барну зупинили, коли він ішов голосувати у залу парламенту. Ми впевнені, що ця акція була організована з метою зірвати голосування і проводилася для нагнітання ситуації в країні…», – заявив лідер фракції БПП.

«Серед кривдників депутата був Сергій Хаджинов – новообраний представник Ради громадського контролю НАБУ, людина, яка має бути взірцем і відстоювати справедливість, під стінами Верховної Ради влаштувала дешеві провокації і політичні замовлення, безпідставно не допускаючи депутатів в залу парламенту для голосування за зняття недоторканності», – заявив він.

«Фракція партії «Блок Петра Порошенка» звертається до Служби безпеки України та Національної поліції з вимогою негайно почати розслідування цього безпрецедентного факту», – сказав Герасимов.

Хаджинов натомість заявив УП, що в четвер Барна кілька разів проходив через їхній «блокпост».

«Яйця в нього полетіли тільки тоді, коли він почав ображати людей. Він говорив, що присутні – не народ, не його виборці, що він голосує так, як хоче. Він поводився дуже зухвало. Ми приготували яйця як міру прояви народного гніву. Не зеленку, не якісь палки, а просто яйця», – сказав Хаджинов.

Як уже писав «Вголос» учора під Радою нардепа Барну закидали яйцями.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram