Бринзак: Завдання на наступну Олімпіаду - підтягнути чоловічу команду

Завдання на наступну Олімпіаду - підтягнути чоловічу команду збірної України з біатлону.

Про це повідомив президент федерації біатлону Володимир Бринзак в інтерв’ю, яке розміщене на офіційному сайті федерації.

«Очевидно, що з хлопцями є питання і вони є вже давно. Чи їм самим не вистачає потенціалу, щоб завоювати медалі, чи є тренерські помилки… Адже тренувались всі однаково – і чоловіки, і жінки. У дівчат до того ж були хвороби, чого хлопцям вдалось уникнути. Але, якщо жіноча команда зуміла вийти на серйозний рівень, то у хлопців, як бачимо, все інакше. Це буде предметом серйозного аналізу по завершенню сезону.

Але ми працюємо, як можемо, і працюємо з тими людьми, які у нас є. Напевне, будемо робити якісь висновки. Будемо використовувати всі варіанти, щоб до наступної Олімпіади підтягнути і чоловічу команду. Взагалі, це зараз – моя основна мета. Якщо у жіночій команді у нас є і основа, і резерв – тобто, все більш-менш нормально і прогнозовано, то зараз я працюватиму, щоб до такого ж рівня підвести і чоловічу збірну. Щоб у найближчі роки ми побачили, що у нас є достойна чоловіча команда. Деякі думки та напрацювання і нас вже є – думаю, у наступному сезоні ви все це побачите», - сказав він. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram