Британський генерал представить в Україні книжку «Війна з Росією»

Британський генерал Річард Ширрефф завітає у травні до Києва, щоб представити свою книжку «Війна з Росією».

Трилер про ймовірний сценарій Третьої світової війни видає українською мовою «Видавнича група КМ-Букс», пише ТСН.

«Ця книга допоможе розвіяти поширений серед українців міф про те, що Захід намагається домовитися з Росією, не враховуючи їхніх інтересів. А високопосадовцям, які приймають доленосні для країни рішення, вона допоможе зрозуміти, до чого слід бути готовими у відносинах з Росією. Річард Ширрефф змоделював потенційне військове зіткнення країн Північноатлантичного альянсу з Російською Федерацією, описавши це у книзі, яка вийшла друком у світі минулого року»,  — розповів видавець Ярослав Маринович.

Ширрефф протягом семи років обіймав вищі командні посади в НАТО і вважає, що російський президент, швидше за все, не зупиниться на анексії Криму та війні на Сході України, а піде далі, зокрема у країни Балтії. Саме на цьому побудовано сюжет: недооцінивши ризики і припустившись низки політичних промахів, НАТО і Захід наражаються на катастрофічну війну з Росією. Описані в трилері події розгортаються весною та влітку 2017 року.

«Стимулом для написання книги стали дії Володимира Путіна під час анексії Криму та подальших подій на Донбасі. Зараз я озираюся назад і розумію, що життя виявилося ще більш несподіваним, аніж моя вигадка, — розповідає Річард Ширрефф. — Ми стали свідками масштабного застосування російських сил у Сирії, спроби розбурхати кризу з біженцями в Європі з метою дестабілізації Євросоюзу. Ми знаємо про активність Росії в кіберсфері, зокрема про кібератаки за її участі на сервери Демократичної партії США. Це надзвичайні події». 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram