Британський мільйонер подарує свою розкішну квартиру бездомним (ФОТО)

Марко Робінсон, девелопер, пропонує тим, у кого немає даху над головою, безкоштовно жити в його трикімнатних апартаментах вартістю € 141 300.

Про це пише Lancashire Post.

Підприємець провів своє дитинство, ночуючи на лавках у парку. Абсолютно несподівано йому підвернувся шанс зайнятися справою, яка швидко просунула його по кар'єрних «сходах». І тепер мільйонер хоче допомогти тим, хто до сих пір відчуває на собі тягар бездомного життя.

Робінсон оголосив, що хоче знайти відповідну людину або цілу родину в найближчі шість тижнів. Вони зможуть безкоштовно жити в його чотирикімнатній умебльованій квартирі в місті Престон.

Один із місцевих телеканалів навіть знімає документальний фільм на цю тему, який покажуть влітку.

«Так само, як мені надали шанс змінити своє життя, я хочу спробувати змінити життя інших людей, і тому віддаю свою квартиру», - зізнається девелопер.

Марко Робінсону належать близько 150 об'єктів нерухомості по всьому світу, включаючи шість в британському Престоні. Зараз він встановив певні вимоги до претендентів на своє житло. Їм повинно бути понад 18 років, а також вони мають викласти в більш ніж двох абзацах причини, через які варто розглянути їх кандидатуру. Заявки приймаються до 2 лютого 2017 року.

-

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram