Будинок, де живе генпрокурор Пшонка, будувала один з акціонерів банку «Перший»

Будинок у селі Гориничі по вул. Стрілецька, 7, де живе генеральний прокурор Віктор Пшонка, будувала один із акціонерів банку «Перший».

Як свідчать дані Держархбудінспекції, декларацію про початок будівництва житлового будинку з господарськими будівлями і їх готовність реєструвала Ірина Дмитрівна Плетньова.

Плетньова є одним із акціонерів ПАТ «Банк Перший» із часткою у 9%.

Раніше джерела видання «Forbes-Україна» стверджували, що у 2010 році у капітал банку увійшли син Генпрокурора, нардеп від Партії регіонів Артем Пшонка і голова групи СЄПЕК Сергій Курченко.

За даними Держархбудінспекції, сусідом Пшонки у Гореничах по вул. Стрілецькій, 1 є заввідділу контролю Апарату Верховної Ради Владислав Волощук.

Неподалік живуть також народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман, а також нардеп від Партії регіонів Володимир Демішкан, який живе по вул. М.Рильського, 12 та 1/11. Демішкан раніше очолював «Укравтодор».

Журналістка Анна Бабинець у ефірі «Громадського ТБ» повідомила, що саме після зйомок у Гореничах у вівторок Тетяну Чорновол почали переслідувати «беркутівці». Чорновіл встигла оприлюднити дані про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка у селі Романків.

«Вона не встигла оприлюднити знімки та адресу [Пшонки]», – каже Бабінець.

Бабінець розповіла, що була у Гореничах влітку, але тоді не знайшла достатньо доказів, що землю військового містечка передали Пшонці.

Джерело: Наші гроші

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram