Бумбокс виступить у Львові із програмою «Голий Король»

Сьомого вересня, з концерту в Чернівцях, почнеться концертний тур Бумбоксу – «Голий Король». Турне присвячено виходу EP «Голий Король» і охопить 21 місто України

Бумбокс проїдуть від Чернівців до Миколаєва та від Києва до Ужгорода. А вже у Львові Бумбокс виступить на велотреку СКА (вул.. Клепарівська, 39а) 23 вересня о 19.00 годині.

Андрій Хливнюк про осінній тур «Голий Король»: «Декілька днів тому, в центрі міста Київ, перед камерами і під спалахи фотоапаратів ми, гурт Бумбокс, повідомили, що восени поїдемо в тур. Двадцять один концерт на підтримку нової платівки «Голий Король». Нажаль, ніхто і ніколи не зможе пояснити, що таке бути в турі! В турах з нами відбувалось те, про що можна написати ще тацю альбомів - скуштувавши тур одного разу, ви стаєте турозалежними. В турі, здалеку, ви побачите всю жалюгідність мілких і безпідставних сварок з рідними. В турі стає очевидним, кого ви насправді любите і хто любить вас. Рік за роком і тур вам стає просто таки необхіден як ліки. Це шокова терапія. Ми їдемо в тур і кличемо всіх меломанів на наші концерти.»

Організацією туру «Голий Король» займається івент-компанія Virus Music, на рахунку якої такі надуспішні проекти, як Global Gathering, Armin Only, Godskitchen, Пiратська Станцiя.

З 25 травня почався продаж квитків на концерти в Києві, Дніпрі, Полтаві, Запоріжжі, Кривому Розі, Одесі, Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Рівному, Кременчуці, Ужгороді, Житомирі,

Луцьку, Тернополі, Черкасах, Маріуполі, Харкові, Чернігові, Миколаєві.

Дмитро Чінь, маркетинг директор Concert.ua: «Бумбокс – гордість  української музики. Приклад успіху й тріумфу таланту. Працювати з ними честь для Concert.ua та Virus Music.».

До EP «Голий Король» увійшло шість пісень: «Колишня», «Голий Король», «Болельщик», «Сталеві квіти», «Вечір в Ріо» - пісня, записана разом з гуртом O.Torvald та акустична версія пісні «Люди» у якості бонус-трека.

«Голий Король» – це EP, п’ять пісень  якого  записані в Києві на студії «Бобіна» саундпродюсером Дмитром «Бобом» Хомулко, й одна, акустична версія пісні «Люди», у

Василькові, на студії «На Хаті Рекордз», звукорежисером Алексом Крамером.

Реліз EP «Голий Король» відбудеться в серпні 2017 року. EP буде доступний на компакт-дисках, касетах та у цифровому вигляді. Передзамовлення відкриті з середині липня.

В оформленні міні-альбому використані роботи Олексія Кондакова з серії

«Повсякденне життя богів».

Квитки в касах міста і на сайті

https://www.concert.ua/eventpage/bumboks-lvov

Бумбокс в Інтернеті

facebook.com/boomboxfamily

aleks.com.ua

www.youtube.com/user/familyboombox

soundcloud.com/mfmlabel

Прес-агент Бумбокс

Ольга Черткова

Top Media Communication

+38067753 72 07

Olha.Chertkova@gmail.com

facebook.com/olga.chertkova.50

Теги: Бумбокс

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram