До бюджету Луцька за дев’ять місяців 2018 року надійшло доходів в сумі 1 млрд 971 млн грн, що перевищує показники минулого року на майже 260 млн гривень.

Про це інформує власкор «Вголосу».

Виконання бюджету міста склало 102,4 %, отримали понад план — 45,4 млн грн.

До загального фонду бюджету міста надійшло 880 млн грн доходів, що на 176 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Податок на доходи фізичних осіб продовжує формувати основну частину доходів загального фонду бюджету міста, та в обсязі доходів загального фонду склав 64,9 %. До бюджету міста надійшло 570,8 млн грн такого податку. Однією з основних причин перевиконання розрахункових показників надходжень за податком на доходи фізичних осіб є ріст фонду оплати праці.

Акцизного податку з виробленого в Україні пального надійшло 30,1 млн грн.

Акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів одержано 38,4 млн грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зменшилися на 214 тис. грн. Зменшення надходжень відбулося за рахунок зменшення об’ємів реалізації підакцизних товарів.

Вагомим джерелом надходжень до бюджету міста є місцеві податки та збори. В загальному обсязі доходів загального фонду складають 23,1%.

Також додатковим ресурсом бюджету стали надходження, відповідно до ст. 16 Бюджетного кодексу України, від розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста на депозитному рахунку в ПАТ КБ „ПриватБанк” у сумі 2,5 млн грн.