Бжезинський покритикував польську владу за Туска, а в Качинського розкритикували Бжезинського за слова про Крим, - Wyborcza

Варшаві не сподобалися коментарі американського політолога і колишньго радника президента США Збігнєва Бжезинського про те, що Україна не зможе повернути Крим найближчим часом, а повністю відновити контроль над півостровом, який нібито «ніколи не був українським», Києву взагалі ніколи не вдасться.

Про це, як повідомляє Gazeta Wyborcza, йдеться в статті, яка з'явилася на сайті посольства Польщі у США.

Її написав член програмної ради партії «Право і Справедливість», Ради народного розвитку при президенті Польщі і політичного кабінету міністра закордонних справ Польщі Пшемислав Журавський вель Гаєвський.

«Це дуже загрозливі і болісні слова, а з уст поважного аналітика - вони ганебні», - сказав польський політик. Він також розкритикував слова Бжезинського про те, що полякам варто «пишатися» екс-прем'єром і головою Європейської ради Дональдом Туском. А те, що Варшава не підтримала його кандидатуру на високу посаду в ЄС - це, за словами Бжезинського, було «ганебно».

Журавський вель Гаєвський не згоден з цим твердженням, зауваживши, що США навряд чи були б задоволені, якби «Ліга націй» у 1926-му році обрала своїм лідером американця без згоди Вашингтону.
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm