Через бездіяльність влади з 1-го січня у Львові може настати транспортний хаос – депутат

31 грудня на всіх автобусних маршрутах загального користування у Львові спливає термін дії договорів на перевезення пасажирів.

Про це йдеться у заяві фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді, яку зачитав під час сесії депутат Андрій Карбовник.

Фактично, після 31 грудня 2016 року перевізники здійснюватимуть свою діяльність без належної правової підстави, що несе реальну загрозу місту і може спричинити транспортний хаос.

Як зазначено у заяві, ще досі департамент житлового господарства та інфраструктури і управління транспорту Львівської міської ради не вчинив жодних дій, аби провести відкритий, публічний і прозорий конкурс на визначення нових автобусних перевізників у Львові та забезпечити потреби львів’ян у перевезеннях.

«Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим Кабінетом Міністрів України, чітко передбачено, що організатор повинен провести конкурс не пізніше, ніж за два місяці до моменту закінчення строку дії договору (дозволу). Проте, за два тижні до нового року нічого не зроблено. Це все цілком реально може призвести до абсолютного транспортного хаосу в місті та зростання соціальної напруги. Ми, депутати фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді, вимагаємо негайно вжити заходів для недопущення транспортного хаосу в місті. Львівський міський голова зобов’язаний забезпечити безперебійне функціонування міського транспорту загального користування у Львові», - зазначено у заяві фракції.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm