Через енергозбій зупинено роботу одного з найбільших аеропортів світу

Відключення електроенергії в терміналах одного з найбільш завантажених аеропортів у світі – Міжнародному аеропорту Хартсфілда-Джексона в Атланті, США – спричинило зупинку його роботи.

Вильоти з нього скасовані, прибуваючі рейси спрямовують до сусідніх летовищ, повідомило в неділю центральне американське видання USA Today.

«Федеральне агентство повітряного транспорту США (FAA) розпорядилося про «наземну заборону» для рейсів у цьому аеропорту через відключення (від електропостачання) його терміналів», – зауважується в повідомленні.

Це означає, що рейси з кінцевим пунктом призначення в цьому аеропорту зупинені по всій країні. Крім того, вильоти з летовища в Атланті також відкладені.

Аеропорт Хартсфілда-Джексона вважається одним із найбільш завантажених у світі. Так, лише протягом минулого року він прийняв та відправив понад 104 млн пасажирів.

«Башта FAA працює нормально, однак, вильоти відкладаються, оскільки обладнання на терміналах не працює», – сказано в повідомленні FAA.

Митна та прикордонна служби оголосили, що міжнародні авіарейси були спрямовані в інші аеропорти. При цьому уточнюється, що лише кілька іноземних авіакомпаній скасували свої рейси в Атланту, решта відправляються за планом.

Місцеві служби радять пасажирам періодично перевіряти статус їхніх вильотів з аеропорту Атланти на електронних ресурсах. 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram