Через надзвичайний стан в Україні в 7 областях можуть виключати електроенергію

Відключення електроенергії через дефіцит вугілля антрацитової групи можуть торкнутися семи областей.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру уряду за підсумками засідання Антикризового енергетичного штабу, повідомляє Урядовий портал.

У число 7 регіонів входять Харківська, Дніпропетровська, Київська, Чернігівська, Запорізька, Сумська, Черкаська.

Даним областям доручено провести засідання штабів з надзвичайних і техногенних ситуацій. Такі штаби мають проаналізувати кризові ситуації, які можуть виникнути внаслідок обмеження енергопостачання.

«Штаби цих областей  мають проаналізувати кризові ситуації, які можуть бути пов’язані з обмеженням енергопостачання. В першу чергу, щодо забезпечення населення енергопостачанням та теплом.  Також розглянути роботу промислових підприємств,  які працюють в безупинному режимі з точки зору добових графіків пікових навантажень», - зазначив віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Крім того, повинні бути вирішені питання резервного забезпечення населення електроенергією і теплом.

Також, Укренерго та відповідні підприємства мають розробити план заходів в умовах введення надзвичайного стану в енергетиці. А  енергопостачальні компанії, а також підприємства, які виробляють тепло- і електроенергетику, - напрацювати кроки, які не дозволять розморозити енергогенеруюче обладнання.

Нагадаємо, як писав «Вголос» в Україні пропонують запровадити надзвичайний стан в енергетиці.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

  • енергетик14 лютого 2017 17:02 Відповісти IP:  193.219.124.--- ПРОВОКАЦІЯ!!! У нас єдина енергетична система і лишки електроенергії ми до сих пір продаемо в інші країни. Якщо зупиняться теплові електростанції, то атомних буде
    з лихвою достатньо для забезпечення населення. Проблема буде тільки з теплопостачанням.
  • Суворий15 лютого 2017 18:11 Відповісти IP:  37.220.35.--- І скільки іх там разом тих блокувальників? Ну, Семенченко - самозванець,, ну, Парасюк навіжений. Ну, ще пару десятків дурників в одностроях. Може просто варто надати ім тепле загальне місце у Лук’янівському СІЗО. Хай там галасують.
  • а хрен вам14 лютого 2017 08:14 Відповісти IP:  178.210.150.--- Нехай тільки спробують!
  • цитата13 лютого 2017 19:59 Відповісти IP:  109.86.241.---
    Фактично український народ опинився сам-на-сам проти свавілля олігархату та московської навали. Бо ті, хто дорвався до влади під гаслами Революції Гідності, і не думають виконувати завдання, які ставили перед ними українці.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram