Через озброєння України росіяни можуть помститися США – військовий експерт

Аналітик Центру військово-морського аналізу Майкл Кофман вважає, що новий план Пентагону з озброєння України морально застарів.

«Важливо розуміти, що озброєння це ще не армія», – каже аналітик Центру військово-морського аналізу Майкл Кофман, передає Голос Америки.

Він один із небагатьох вашингтонських експертів, хто скептично висловлюється щодо планів Пентагону надати Україні смертоносну зброю. Кофман переконаний – це не обов’язково спровокує Росію, але якщо так станеться – за додаткові озброєння українцям доведеться заплатити своїми життями. Американцям же – розплачуватися втратами на інших фронтах.

«Я не думаю, що ескалація обов’язково відбудеться в Україні. Але дуже важливо розуміти, що росіяни тримаються принципу взаємності, і вони можуть відповісти на це навіть у інших країнах, де вони зможуть знайти американські війська. І хоча росіяни не можуть знайти американські війська в Україні, я не здивуюся, якщо з’ясується, що якісь модерні російські озброєння опиняться в руках у «Талібану» чи ще десь, де вони зможуть знайти і вбити американців», – переконаний Кофман.

«Вголос» 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram