Через проведення «виборів» в окупованому Криму Україна вимагає розширити санкції проти Росії

Україна рішуче засуджує організацію Російською Федерацією 10 вересня 2017 року на території тимчасово окупованого нею міста Севастополь незаконних «виборів губернатора», «довиборів депутата законодавчих зборів м. Севастополь», а також «довиборів депутатів окремих муніципалітетів» цього міста і вимагає розширити санкції проти РФ через проведення «виборів» в окупованому Криму.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МЗС.

«Вважаємо такі дії Кремля продовженням грубих порушень Російською Федерацією державного суверенітету і територіальної цілісності України», - переконані українські дипломати.

«Підкреслюємо, що будь-які кроки, спрямовані на легітимізацію незаконної окупації частини суверенної території України не створюють жодних правових наслідків щодо конституційно закріпленого статусу Автономної Республіки Крим та м. Севастополь як частини території України», - йдеться у повідомленні.

Проведення Російською Федерацією фейкових виборів у м. Севастополь є черговим грубим порушенням Москвою основоположних норм і принципів міжнародного права.

«Результати т.зв. «волевиявлення» є нікчемними. Незаконний статус будь-яких посадових осіб чи органів, обраних чи призначених з порушенням законів України, а також будь-яких виданих ними нормативно-правових актів, визначений статтею 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»», - заявили в українському МЗС.

Українські дипломати наголосили, що «всі особи, які брали участь в підготовці та проведенні незаконних «виборів» на суверенній території української держави, будуть притягнуті до відповідальності згідно із законодавством України». 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm