Через виступ у Росії – за ґрати: Нацрада вимагає кримінальної відповідальності для артистів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення запропонувала ввести штрафи чи кримінальну відповідальність для українських артистів, які гастролюють на території держави-агресора.

З відповідною заявою виступила Нацрада, передає Корреспондент.

Зазначається, що до Нацради часто надходять звернення від громадян, які обурені гастролями українських артистів у Росії.

У Нацраді з цього приводу заявляють, що не мають у цьому питанні ніяких важелів впливу, оскільки законодавство України не містить подібних заборон. Тому Нацрада, посилаючись на світову практику, пропонує закріпити законом подібне обмеження.

«Законодавці могли б розглянути і застосувати світову практику щодо впливу на вітчизняних виконавців, які ведуть концертну діяльність у країні, що визнана як агресор. Це можуть бути штрафні санкції чи кримінальна відповідальність для них. А телерадіоорганізації були б зобов'язані обмежити участь таких артистів чи діячів культури в ефірі, можливо, на певний період. У такому випадку національний регулятор отримає реальні важелі впливу на мовників», - сказано в заяві.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram