Чорногорія офіційно заявила, що Янукович-молодший не проводив у цій країні ніяких операцій

Чорногорія офіційно повідомляє, що син екс-президента-втікача Олександр Янукович, який входить до санкційного списку ЄС, не проводив у цій країні жодних бізнесових операцій.

Про це вказано у повідомленні Агентства із запобігання відмиванню грошей і фінансуванню тероризму Чорногорії, пише Радіо Свобода

Ззазначають, що законодавство країни зобов’язує банки повідомляти це агентство про спроби осіб, стосовно яких застосовуютьсанкції, здійснити будь-які операції. Поки ж ніякої інформації про спроби Олександра Януковича здійснювати в Чорногорії будь-яку бізнесову діяльність чи інвестиції не надходило, стверджують в організації.

В уряді Чорногорії на запит Радіо Свобода теж заперечили можливість будь-якої інвестиційної діяльності з боку Олександра Януковича.

У понеділок бульварне видання з Сербії Informer опублікувало статтю про те, що сербська модель Сорая Вучелич, яка має компанію торгівлі нерухомим майном, нібито «звабила» Олександра Януковича, який заради неї вирішив інвестувати в Чорногорії 13 мільйонів євро. Цю інформацію поширили інші сербські, а також українські ЗМІ.

Чорногорія, що прагне вступити до Європейського Союзу, долучилася до санкцій ЄС, запроваджених через дестабілізацію України щодо Росії, російських і колишніх українських посадовців.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm