«Чорний – це гарно»: У Бразилії з'явилась скандальна реклама туалетного паперу (ВІДЕО)

Активісти з організацій, які відстоюють права темношкірих, помітили, що слоган Personal VIP – «Чорний – це красиво» – збігається з гаслом, який використовувався в США, ПАР та інших країнах з метою боротьби з расизмом.

На початковому варіанті рекламного плаката виробник паперу, компанія Santher, помістила фото білошкірої актриси і моделі Марини Руй Барбоза, загорнутої в чорний папір. Поруч із зображенням дівчини було написане гасло, яке стало причиною скандалу, пише «Сегодня».

Після того, як піднялася хвиля критики, слоган довелося прибрати.

Слоган «Чорний – це красиво» з'явився в 1960 році серед афроамериканців покоління Мартіна Лютера Кінга, які боролися за свої громадянські права.

Представники Santher не тільки прибрали слоган із реклами, а й вибачились, зазначивши, що поважають рух за рівні громадянські права, і додали: «Завжди є час повчитися».

Зі свого боку, Марина Барбоза теж вибачилася у себе в Twitter за скандал:

«Глибоко шкодую, що дехто сприйняв рекламну кампанію Santher інакше, ніж вона від початку була задумана. Впевнена, що в наміри компанії і людей, які займалися виготовленням реклами, ніколи не входило нічого подібного, ніхто не збирався викликати чвари або проявляти неповагу до кого-небудь».

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm