Чотирьох російських спортсменів дискваліфікували за допінг

Чотирьох російських спортсменів дискваліфікували за допінг

Міжнародний олімпійський комітет дискваліфікував чотирьох російських спортсменів в результаті повторної перевірки допінг-проб з Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні.

Про це повідомляє прес-служба МОК.

Результати спортсменів до Олімпіади-2012 анульовані. У допінг-пробах спортсменів було виявлено заборонену речовину туринабол.

В список потрапили метательницы молота Марія Беспалова (зайняла 11 місце), і Гульфия Ханафеева (16 місце) та легкоатлетка Вікторія Валюкевич, що виступала у потрійному стрибку (8 місце).

У список також потрапив важкоатлет Хаджимурат Аккаєв, який знявся зі змагань через травму.

«Вголос»

Про це повідомляє прес-служба МОК. Результати спортсменів до Олімпіади-2012 анульовані. У допінг-пробах спортсменів було виявлено заборонену речовину туринабол. В список потрапили метательницы молота Марія Беспалова (зайняла 11 місце), і Гульфия Ханафеева (16 місце) та легкоатлетка Вікторія Валюкевич, що виступала у потрійному стрибку (8 місце). У список також потрапив важкоатлет Хаджимурат Аккаєв, який знявся зі змагань через травму.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/chetyreh-rossiyskih-sportsmenov-diskvalifitsirovali-1490886445.html
Теги: допінг

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm