ЧС-2018: збірна Уругваю розгромила Росію

На ЧС-2018 збірна Уругваю перемогла господарів турніру, збірну Росію з рахунком 3:0.

Про це повідомляє Футбол 24

Зустріч лідерів групи «А» мала турнірне значення. Обидві команди ще до матчу забезпечили собі місце в плей-офф, але переможець гарантував собі першу сходинку у квартеті та зустріч з другим місцем групи «В» в 1/8 фіналу. Росію влаштовувала нічия, однак переміг представник Південної Америки.

Уругвай зі стартових хвилин почав використовувати помилки суперників. Перший гол у матчі трапився на 10 хвилині, коли росіяни самі «привезли» гостроту на свої володіння. Газінський мусив фолити проти Бентанкура, а Суарес зі штрафного пробив ідеально в кут воріт.

Господарі турніру спробували швидко відповісти, однак Черишев з вигідної позиції влучив у голкіпера, а Дзюба після подачі з кутового не попав у площину уругвайських воріт. Натомість «чарруа» свій кутовий використали для того, аби подвоїти перевагу. Лаксальт з-за меж штрафного майданчика потужно пробив у напрямку Акінфєєва, а рикошет від Черишева не залишив російському воротарю шансів.

На 36 хвилині становище Росії стало ще більш плачевним – правий захисник Смольніков заробив другу жовту картку та залишив свою команду в меншості. До кінця першого тайму рахунок не змінився, а Уругвай збільшив свій фаворитизм.

По перерві Станіслав Черчесов випустив на заміну Кузяєва та Смолова, що трішки освіжило гру його команди в атаці. Уругвайці продовжували контролювати ситуацію, але добивати суперника, який діяв удесятьох, не поспішали. Відмінні шанси забити мав Кавані. Спершу Едінсон уникнув офсайду та завалився на газон в чужому штрафному майданчику в боротьбі з Ігнашевичем – арбітр проігнорував претензію на пенальті, а потім форвард з хорошої позиції пробив повз ворота.

Південноамериканці впевнено стримували опонентів і здійснювали небезпечні рейди в чужі володіння. Вони могли відзначитися і дальніми ударами, і після розіграшів кутових. Саме подача з корнера принесла розгром Росії – Кавані класно зорієнтувався на добиванні.

Уругвай здобув третю перемогу на чемпіонаті світу, набрав 9 очок і виграв групу А. В 1/8 фіналу «чарруа» зустрінуться з віце-лідером квартету В. Росія зазнала першої поразки на турнірі.