Чи не буде у нас чергового армагедону? – депутат про львівське сміття

Від мера Львова Андрія Садового вимагають надати інформацію про план дій щодо поводження із львівським сміттям після припинення дії меморандуму між міською радою та обласною адміністрацією наступного року.

Відповідну вимогу озвучив сьогодні, 12 липня, під час сесії Львівської міської ради депутат Валерій Веремчук, передає кореспондент «Вголосу».

Депутата, зокрема, цікавили такі питання: «Що буде після завершення меморандуму між ЛОДА та ЛМР?» та «Чи має міський голова план роботи після?». Адже, за його словами, за цей час сміттєпереробного заводу у Львові не побудують. І концепція про роздільне сортування сміття у місті поки також провалена.  

«Чи не буде у нас чергового сміттєвого армагедону? Мають бути рішення», – наголосив депутат. 

Відтак він вимагає на наступній сесії міськради надати повну інформацію про план дій після завершення дії меморандуму між міськрадою та обладміністрацією. Зокрема, чи ведуться перемовини з Львівською обласною державною адміністрацією про продовження терміну виконання. 

Зазначимо,  29 червня 2017 року депутати Львівської міськради прийняли ухвалу «Про організацію вивезення твердих побутових відходів у м. Львові на період до 30.06.2019». Відповідно до неї, за вивезення ТПВ зі Львова відповідає обласна адміністрація.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram