Про це сьогодні, 22 вересня, робочій групі, очоленій заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком, та журналістам, що відвідали Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі», розповів його очільник Богдан Лазорак, повідомляє кореспондент «Вголосу».

Поділився Богдан Лазорак, якого призначили очільником заповідника 6 червня цього року, й іншими досягненнями на посаді та подальшими планами щодо розвитку «Нагуєвич».  

«Маємо гарні музейні фонди. Нещодавно здійснили ревізію і знайшли в них близько 40 прижиттєвих видань Франка та майже весь «Літературно-науковий вісник», який він редагував, – зазначив він. – Також запустили бренд для наших працівників: зісканували автентичну вишиванку Франка, розмістили на футболках та придумали логотип. Зараз працюємо над тим, аби розрекламувати заклад поза межами регіону».

За його словами, команда заповідника складається із 32 осіб. Зарплати працівників «Нагуєвич» становлять 2500 – 5800 грн. Вхідний квиток у музей коштує 6-30 грн. На зарплати у бюджеті запланували близько 2 млн грн. Територія заповідника – близько 30 га. Є тут, окрім садиби Франка та музею, і Алея казок та літня сцена.

«Зі 142 комунальних закладів Львівщини – це найпозитивніший приклад», – резюмував Володимир Гірняк.