Про це стало відомо з ухвали Галицького районного суду, яку оприлюднили в реєстрі 22 березня, пише сайт «Наші гроші. Львів».

За інформацією поліцейських, Голова РА неправомірну вигоду вимагав та одержував за невтручання у господарську діяльність суб'єктів господарювання, які працюють на території району, та за працевлаштування в органи місцевого самоврядування. За отриманий хабар чиновник планував відпочивати упродовж семи днів в готелі «Louis Althea Kalamies Luxury Villas» (Республіка Кіпр).

Крім того, раніше дружина також заплатила 62,4 тисяч гривень за цей готель.

Відомо, що за 2017 році Тарас Гнида задекларував понад 280 тисяч гривень зарплати, в той час як його дружина, що працює головним бухгалтером в комунальному підприємстві, – ще майже 76 тисяч гривень.  

17 березня Гниду взяли під варту в залі суду з можливістю внесення застави 141 тис. грн. Чоловіка відсторонили від посади на два місяці, до 17 травня. Його судитимуть за ч. 3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Тарасові Гниді загрожує від 5 до 10 років ув'язнення.

 

«Вголос»