Чиновник Садового зізнався, що у Львові маршрутки їздять «не дуже правильно»

Управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради з 16 січня укладе тимчасові договори з приватними перевізниками на здійснення пасажирських перевезень. До того приватні перевізники, щоб працювати у Львові, укладали договори з комунальним підприємством «АТП-1».

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 12 січня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Тимчасові договори на три місяці укладуть з такими перевізниками, як: «АТП-1», ТЗОВ «Фіакр Львів», ТЗОВ «Міра і К» та ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство 14630».

У коментарі кореспонденту «Вголосу» начальник управління транспорту Олег Партика пообіцяв, що у Львові найближчим часом проведуть конкурс на маршрутні перевезення. Щоправда, коли конкретно буде оголошено про конкурс, він не сказав.

«Дніпровський суд розблокував проведення конкурсу на маршрутні перевезення у Львові. А тому зараз ми активно готуємось до нього. І найближчим часом ми оголосимо цей конкурс. Укладення цих тимчасових договорів було потрібне, оскільки до цього усі приватні перевізники працювати під «АТП-1» і це було не дуже правильно», – зазначив Олег Партика. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram