Перші екіпажі поліції приїхали близько 00:20, повідомляє «Інформатор».

За словами чергової стоянки Тетяни Григорівни, вона встановлена ​​законно в 1981 році і є всі дозвільні документи. Коли на територію парковки заїхав підйомний кран, він зачепив автомобіль BMW, який власник залишив на ніч і пішов спати.

На місце події відразу ж прибігли місцеві мешканці та активісти, а чергова стоянки замкнулися всередині сторожки. Як відзначають працівники, які перебували на зміні, перед приїздом першого патруля поліції їм відключили світло. Коли почалися активні дії, кабель камер зовнішнього спостереження перерізали, скло розбили лопатами, а двері виламали ломом. У спробі демонтажу брало участь близько 10 осіб «Благоустрою» та приблизно 20 осіб спецпідрозділу поліції і патрульних.

Також Тетяна Григорівна зазначила, це вже не перша спроба знести стоянку. 21 квітня комунальники зрізали і вивезли огорожу, а 24 квітня також приїжджали поліцейські з технікою і намагалися знести сторожку.

Під час сутичок з поліцією затримали двох людей. Один з них журналіст, а другий юрист організації «Рішучі Громадяни». Після активних дій на виклик місцевих жителів прибула слідчо-оперативна група. Співробітники поліції коментувати ситуацію і що саме сталося відмовилися.