Демонтаж стоянки в Києві закінчився масовою бійкою з поліцією дві людини затримані фото відео

Демонтаж стоянки в Києві закінчився масовою бійкою з поліцією: дві людини затримані (фото, відео)

16.05.2018 08:49
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
У ніч на 16 травня в Києві на вулиці Мілютенка, 15А співробітники КП «Благоустрій» намагалися демонтувати автостоянку. При спробі заїзду важкої техніки сталася масова бійка з поліцією.

Перші екіпажі поліції приїхали близько 00:20, повідомляє «Інформатор».

За словами чергової стоянки Тетяни Григорівни, вона встановлена ​​законно в 1981 році і є всі дозвільні документи. Коли на територію парковки заїхав підйомний кран, він зачепив автомобіль BMW, який власник залишив на ніч і пішов спати.

На місце події відразу ж прибігли місцеві мешканці та активісти, а чергова стоянки замкнулися всередині сторожки. Як відзначають працівники, які перебували на зміні, перед приїздом першого патруля поліції їм відключили світло. Коли почалися активні дії, кабель камер зовнішнього спостереження перерізали, скло розбили лопатами, а двері виламали ломом. У спробі демонтажу брало участь близько 10 осіб «Благоустрою» та приблизно 20 осіб спецпідрозділу поліції і патрульних.

Також Тетяна Григорівна зазначила, це вже не перша спроба знести стоянку. 21 квітня комунальники зрізали і вивезли огорожу, а 24 квітня також приїжджали поліцейські з технікою і намагалися знести сторожку.

Під час сутичок з поліцією затримали двох людей. Один з них журналіст, а другий юрист організації «Рішучі Громадяни». Після активних дій на виклик місцевих жителів прибула слідчо-оперативна група. Співробітники поліції коментувати ситуацію і що саме сталося відмовилися.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram