Про це йдеться на сайті «Волинь24» з посланням на розслідування програми «Спецтема» на 12 каналі, пишуть Наші гроші.

У 2003 році майно табору, яке раніше належало Нововолинській бавовняній фабриці, перейшло у приватну власність ЗАТ «Салют» бізнесмена Олега Нежура та Вероніки Нежур. Землю під табором, яка складає 5 га,  ЗАТ «Салют» орендував у місцевої влади на 49 років. До цього часу цільове призначення ділянки лишається незмінним: розміщення дитячого оздоровчого табору.

Як з’ясували журналісти, на 23 сотках землі колишнього табору, які знаходяться на березі Світязя, збудували будинки луцький депутат, який є головою г волинського осередку «Батьківщина», Валерій Бондарук, а також співвласник торгово-розважального центру «Гранд Волинь» Микола Субтельний, який є бізнес-партнером вже згадуваного Олега Нежура.

Згідно з декларацією про доходи Валерія Бондарука, він спільно з Миколою Субтельним володіє трьома спорудами: банею, будинком рятівника і дитячим реабілітаційним центром площею 414 кв м в селі Світязь.

Водночас, як розповів журналістам Світязьський сільський голова Микола Цвид, відпочиваючих в нібито реабілітаційному корпусі для дітей, який належить Бондаруку та Субтельному, немає.

Коли журналісти приїхали до табору «Світязь», то теж переконались, що у так званому реабілітаційному центрі для дітей відпочивав лише депутат зі своєю сім’єю.