Депутат міськради просить звіт про надходження у бюджет Львова коштів від організації Різдвяного та Великоднього ярмарків

Депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Маркіян Лопачак вимагає надати інформацію щодо надходження коштів у міський бюджет від діяльності ТзОВ «Львівські ярмарки».

Про це він заявив сьогодні, 7 грудня, під час сесії Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«Як відомо, ТзОВ «Львівські ярмарки» впродовж тривалого часу є єдиним суб'єктом господарювання, який здійснює діяльність щодо організації та проведення Великоднього та Різдвяного ярмарків у Львові. При цьому відсутня будь-яка публічна інформація про надходження до міського бюджету від цього суб'єкта господарювання та умови його участі у організації та проведенні ярмарків в м. Львові за час 2017-го року та минулих років», – сказав Маркіян Лопачак.

Відтак депутат міськради просить надати детальну інформацію про надходження до міського бюджету Львова від ТзОВ «Львівські ярмарки» за організацію та проведення Великоднього та Різдвяного ярмарків у м. Львові впродовж 2015-2017-го років. Також Маркіян Лопачак просить повідомити про умови відбору ТзОВ «Львівські ярмарки» для організації та проведення Великоднього та Різдвяного ярмарків у м. Львові впродовж 2015-2017-го років.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm