Депутата БПП Гичку звинувачують, що Львівщина не отримала медичного обладнання на 9,7 млн грн

Депутати обласної ради за сприяння департаменту охорони здоров`я добровільно відмовилися від 9,7 млн грн, виділених з державного бюджету на закупівлю життєво необхідного ангіографічного обладнання (рентген судин).
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє ГО «Громада та ініціатива»


12 вересня 2017 року на засіданні комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку під час розгляду питання про внесення змін до показників обласного бюджету випадково загубилася пояснювальна записка. ГО «Громада та ініціатива» з`ясувала, чому депутатам не бажано було вникати у тонкощі перерозподілу видатків між загальним і спеціальним фондами обласного бюджету.

На цьому ж засіданні комісії з`ясувалася істинна причина, чому департамент охорони здоров`я Львівської ОДА відмовився від державної субвенції.

Вся справа у позиції голови профільної медичної комісії Львівської обласної ради Михайла Гички, який визначив, що замість безкоштовного ангіографа пацієнти області будуть платити за користування приватним ангіографом.

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • іван14 вересня 2017 09:25 Відповісти IP:  194.44.240.--- угода з приватниками - там за огляд стартує від 250 грн. і всі лікарі посилають до приватників. а в медінституті тижнями треба чекати щоб попасти на огляд. отак і є.
  • ЛЕВ13 вересня 2017 23:47 Відповісти IP:  188.230.60.--- Бо ця Гичка - злодій. Тепер треба вчасно не допустити до чогось подібного з ремонтом акушерсько-гінекологічного корпусу Обласної лікарні, головним лікарем якої є цей персонаж...
  • Кріс13 вересня 2017 22:30 Відповісти IP:  176.10.104.--- Наваляти Гичці. Обструкцію. Не обслуговувати в кафе, в таксі, не вітатись і т. п. А точно Гичка таке вселенське зло чи "ініціативам нема теми для розмов"?

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram